Přehled rezervací

seskupit podle

Hybešova 65a

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 09:33 Út 16. led 09:33 Odbor sociální detail
Út 16. led 16:00 Út 16. led 18:30 S. Frimmelová detail
Pá 19. led 09:00 Pá 19. led 21:00 Český spolek horských průvodců detail
So 20. led 09:00 So 20. led 21:00 Český spolek horských průvodců detail
Ne 21. led 09:00 Ne 21. led 21:00 Český spolek horských průvodců detail
Po 22. led 09:00 Po 22. led 15:00 Svaz tělesně postižených, z.s. detail
Po 22. led 15:30 Po 22. led 19:30 S. Frimmelová detail
Pá 26. led 08:00 Pá 26. led 11:00 Energo Segment s.r.o. detail
Po 29. led 09:00 Po 29. led 15:00 Svaz tělesně postižených, z.s. detail

Kounicova 43

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 18:00 Út 16. led 20:00 Moravská genealogická a heraldická společnost, z.s. detail
Čt 18. led 16:15 Čt 18. led 18:45 Kruh pro přirozenou pomoc v životě detail
So 20. led 10:00 So 20. led 20:00 R. Skolek detail
Ne 21. led 17:00 Ne 21. led 20:00 M. Hájková detail
Po 22. led 17:30 Po 22. led 19:30 pan Horský detail
Út 23. led 16:45 Út 23. led 18:45 Ing. Křepelka detail
St 24. led 14:45 St 24. led 17:15 Kruh pro přirozenou pomoc v životě detail
St 24. led 19:00 St 24. led 21:00 M. Lacinová detail
Čt 25. led 12:00 Čt 25. led 19:00 Společnost "E" detail
Pá 26. led 16:30 Pá 26. led 19:30 R. Moudrá detail
So 27. led 09:00 So 27. led 13:00 Z. Kříčková detail
Ne 28. led 17:00 Ne 28. led 20:00 M. Hájková detail
Po 29. led 17:30 Po 29. led 19:30 pan Horský detail

Starobrněnská 15

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
St 17. led 18:00 St 17. led 19:00 Klub esperantistů detail
Čt 18. led 10:00 Čt 18. led 11:30 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Čt 18. led 16:30 Čt 18. led 19:00 Sboreček Brno detail
Út 23. led 18:00 Út 23. led 22:00 p. Skolek detail
St 24. led 18:00 St 24. led 19:00 Klub esperantistů detail
Čt 25. led 08:30 Čt 25. led 10:00 Angličtina A9 (Peloušková) detail
Čt 25. led 10:00 Čt 25. led 11:30 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Čt 25. led 16:30 Čt 25. led 19:00 Sboreček Brno detail
So 27. led 11:00 So 27. led 14:00 18e régiment dˇinfanterie, z.s. detail
St 31. led 18:00 St 31. led 19:00 Klub esperantistů detail

Klub

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 08:15 Út 16. led 13:15 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Čt 18. led 08:15 Čt 18. led 13:15 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Pá 19. led 08:00 Pá 19. led 13:00 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Pá 19. led 18:00 Pá 19. led 20:00 A. Chetvertnykh detail
Ne 21. led 13:00 Ne 21. led 14:00 A. Chetvertnykh detail
Út 23. led 08:15 Út 23. led 13:15 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Čt 25. led 08:15 Čt 25. led 13:15 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Pá 26. led 08:00 Pá 26. led 13:00 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail
Pá 26. led 18:00 Pá 26. led 20:00 A. Chetvertnykh detail
So 27. led 11:00 So 27. led 18:00 pan Verčík detail
Ne 28. led 13:00 Ne 28. led 14:00 A. Chetvertnykh detail
Út 30. led 08:15 Út 30. led 13:15 Výuka AJ ÚMČ Brno-střed detail

Sál

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 08:00 Út 16. led 09:00 Porada vedoucích odborů detail
St 17. led 08:00 St 17. led 13:00 Organizační kancelář Znojmo, spol. s r.o. detail
Pá 19. led 17:00 Pá 19. led 22:00 posezení u cimbálu - KVS detail
Ne 21. led 11:00 Ne 21. led 13:00 A.Chetvertnykh detail
Po 22. led 18:00 Po 22. led 21:00 Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská detail
Út 23. led 08:30 Út 23. led 12:00 VÍCEPRÁCE A NEJČASTĚJŠÍ POCHYBENÍ VE VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH (Peloušková) detail
Út 23. led 15:00 Út 23. led 17:00 pan tajemník detail
Út 23. led 17:00 Út 23. led 21:00 Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce detail
St 24. led 08:00 St 24. led 13:30 jubilejní narozeniny seniorů detail
St 24. led 17:00 St 24. led 22:00 Český alpský klub z.s. detail
Čt 25. led 08:00 Čt 25. led 20:00 příprava místnosti - volby detail
Pá 26. led 08:00 Pá 26. led 20:00 volby prezidenta - II. kolo detail
So 27. led 08:00 So 27. led 20:00 volby prezidenta - II. kolo detail
Ne 28. led 11:00 Ne 28. led 13:00 A.Chetvertnykh detail
Po 29. led 18:00 Po 29. led 21:00 Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská detail
Út 30. led 17:00 Út 30. led 21:00 Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce detail
St 31. led 15:00 St 31. led 22:00 Odbor investiční MMB Jana Jakubů, veřejné projednání s občany - Soubor staveb Plotní detail

Salonek

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 07:45 Út 16. led 15:00 Gender audit (Peloušková) detail
Čt 25. led 08:00 Čt 25. led 20:00 příprava místnosti - volby detail
Pá 26. led 08:00 Pá 26. led 20:00 volby prezidenta - II. kolo detail
So 27. led 08:00 So 27. led 20:00 volby prezidenta - II. kolo detail

Místnost pro zasedání RMČ

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 08:00 Út 16. led 12:00 Porada s policii detail
Út 16. led 16:30 Út 16. led 19:00 STAKO detail
St 17. led 09:00 St 17. led 12:00 Výběrové řízení PaM detail
Po 22. led 10:00 Po 22. led 12:00 RMČ detail
Út 23. led 08:30 Út 23. led 11:45 Výběrové řízení detail
Út 23. led 12:00 Út 23. led 14:00 DISKO detail
Út 23. led 14:30 Út 23. led 16:30 SLUKO detail
Čt 25. led 13:00 Čt 25. led 15:00 Bytová komise detail
Po 29. led 10:00 Po 29. led 12:00 RMČ detail
Út 30. led 16:30 Út 30. led 19:00 STAKO detail
St 31. led 13:00 St 31. led 15:00 Majetková komise detail
St 31. led 17:00 St 31. led 19:00 Ing. Schwab - ano detail

Projektor

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 23. led 08:00 Út 23. led 12:00 Sál (Peloušková) detail

Projektor+ntb

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 14:00 Út 16. led 19:00 STAKO detail
Út 30. led 15:00 Út 30. led 19:00 STAKO detail

Renault

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 09:00 Út 16. led 11:00 Matrika detail

Škoda Fabia

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Čt 18. led 07:00 Čt 18. led 17:00 Informatika detail

Škoda Superb

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Rezervace od Rezervace do Poznámka akce
Út 16. led 06:30 Út 16. led 15:00 Odbor sociální detail
Čt 18. led 10:00 Čt 18. led 16:00 Odbor sociální detail
Pá 19. led 07:00 Pá 19. led 15:00 Odbor sociální detail
Út 23. led 08:00 Út 23. led 14:00 Odbor sociální detail
St 31. led 06:30 St 31. led 17:00 Odbor sociální detail

UP elektromobil

Předcházející 03. týden 2018 Následující
  07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
Po 15. led
Út 16. led
St 17. led
Čt 18. led
Pá 19. led
So 20. led
Ne 21. led

Ve zvoleném období nejsou žádné rezervace

 

Portálové řešení QCM, s.r.o.