Přehled rezervací

seskupit podle

Hybešova 65a

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 01. 05. 2019 08:00 - 22:00 | Edita Korduliaková | p. Urbánek 2 02. 05. 2019 16:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | ZO ČSZ Brno, Červený kopec 3 4 5
6 06. 05. 2019 09:00 - 15:00 | Edita Korduliaková | Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. 15:30 - 19:30 | Edita Korduliaková | pí Frimmelová 7 8 9 09. 05. 2019 16:30 - 18:00 | Edita Korduliaková | Klub bechtěreviků ČR z.s., 10 11 12
13 13. 05. 2019 09:00 - 15:00 | Edita Korduliaková | Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. 18:15 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnští Toastmástři, z.s. 14 14. 05. 2019 13:00 - 15:00 | Edita Korduliaková | Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. 16:00 - 18:30 | Edita Korduliaková | pí Frimmelová 15 15. 05. 2019 15:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Unie Roska 16 16. 05. 2019 15:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | pí Kukletová 17 17. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | pí Jiříčková 18 19
20 20. 05. 2019 09:00 - 15:00 | Edita Korduliaková | Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. 18:15 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnští Toastmástři, z.s. 21 21. 05. 2019 16:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | Ing. Hubáčková 22 23 24 25 25. 05. 2019 10:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | pí Jiříčková 26
27 27. 05. 2019 09:00 - 15:00 | Edita Korduliaková | Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. 16:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Svaz tělesně postižených (paní Souralová) 18:15 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnští Toastmástři, z.s. 28 29 29. 05. 2019 15:30 - 19:30 | Edita Korduliaková | pí Frimmelová 30 30. 05. 2019 09:30 - 15:30 | Edita Korduliaková | pí Dostálíková 17:15 - 19:45 | Edita Korduliaková | p Sobola 31

Kounicova 43

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 01. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Studnička (p. Hájková) 2 02. 05. 2019 19:15 - 21:15 | Edita Korduliaková | p.Skolek 3 03. 05. 2019 16:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Vorlíček 4 04. 05. 2019 09:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | pí Kříčková 5 05. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Hájková (p. Studnička)
6 06. 05. 2019 17:30 - 19:30 | Edita Korduliaková | p. Horský 7 8 9 09. 05. 2019 19:15 - 21:15 | Edita Korduliaková | p.Skolek 10 10. 05. 2019 11:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | pí Oravová 16:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Vorlíček 11 12 12. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Hájková (p. Studnička)
13 13. 05. 2019 17:30 - 19:30 | Edita Korduliaková | p. Horský 14 14. 05. 2019 17:00 - 19:30 | Edita Korduliaková | p Skolek 15 15. 05. 2019 12:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | pí Oravova 14:45 - 17:15 | Edita Korduliaková | Kruh pro přirozenou pomoc 17:30 - 22:00 | Edita Korduliaková | Mgr. Friedlová 16 16. 05. 2019 12:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Společnost "E" 19:15 - 21:15 | Edita Korduliaková | p.Skolek 17 17. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Vorlíček 18 18. 05. 2019 09:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | pí Kříčková 17:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | p Horský 19 19. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Hájková (p. Studnička)
20 20. 05. 2019 17:30 - 19:30 | Edita Korduliaková | p. Horský 21 21. 05. 2019 18:00 - 20:00 | Jana Zemanová | Moravská genealogická a heraldická společnost, z.s. 22 23 23. 05. 2019 19:15 - 21:15 | Edita Korduliaková | p.Skolek 24 24. 05. 2019 16:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Vorlíček 25 25. 05. 2019 13:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | p. Horský 26 26. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Hájková (p. Studnička)
27 27. 05. 2019 17:30 - 19:30 | Edita Korduliaková | p. Horský 28 28. 05. 2019 17:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Ruská škola 29 29. 05. 2019 16:45 - 19:15 | Edita Korduliaková | Kruh pro přirozenou pomoc 30 30. 05. 2019 19:15 - 21:15 | Edita Korduliaková | p.Skolek 31

Starobrněnská 15

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 01. 05. 2019 08:00 - 22:00 | Edita Korduliaková | p. Urbánek 2 02. 05. 2019 10:00 - 12:00 | Anna Peloušková | Angličtina ÚMČ BS 3 4 5
6 06. 05. 2019 18:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p. Skolek 7 07. 05. 2019 17:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Ruská škola 8 9 09. 05. 2019 10:00 - 12:00 | Anna Peloušková | Angličtina ÚMČ BS 10 11 12
13 13. 05. 2019 18:00 - 21:00 | Edita Korduliaková | WorkMed s.r.o. 14 14. 05. 2019 08:00 - 10:00 | Anna Peloušková | Angličtina A 11 17:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Ruská škola 15 15. 05. 2019 18:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | Klub esperantistů 16 16. 05. 2019 10:00 - 12:00 | Anna Peloušková | Angličtina ÚMČ BS 16:30 - 19:00 | Edita Korduliaková | Sboreček Brno 17 18 19
20 20. 05. 2019 18:00 - 21:00 | Edita Korduliaková | WorkMed s.r.o. 21 21. 05. 2019 17:00 - 18:00 | Edita Korduliaková | Ruská škola 22 22. 05. 2019 18:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | Klub esperantistů 23 23. 05. 2019 08:30 - 12:00 | Anna Peloušková | Angličtina ÚMČ BS 16:30 - 19:00 | Edita Korduliaková | Sboreček Brno 24 24. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | Výuka AJ ÚMČ BS 25 25. 05. 2019 18:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | p Skolek 26
27 28 28. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce 29 29. 05. 2019 18:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | Klub esperantistů 30 30. 05. 2019 10:00 - 12:00 | Anna Peloušková | Angličtina ÚMČ BS 16:30 - 19:00 | Edita Korduliaková | Sboreček Brno 31

Klub

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 16:30 - 19:00 | Edita Korduliaková | Sboreček Brno 3 03. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 18:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh 4 5
6 7 07. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 8 9 09. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 10 10. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 18:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh 11 12 12. 05. 2019 13:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh
13 13. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | Mgr. Pavel Bajer , Ph.D 14 14. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 15 16 16. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 17 17. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 18:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh 18 19 19. 05. 2019 13:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh
20 21 21. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 22 23 23. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 24 24. 05. 2019 06:00 - 23:59 | Anna Peloušková | VOLBY 25 25. 05. 2019 08:00 - 00:00 | Edita Korduliaková | VOLBY 26 26. 05. 2019 08:00 - 10:59 | Edita Korduliaková | VOLBY 13:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh
27 28 28. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 29 30 30. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 31 31. 05. 2019 08:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Výuka AJ ÚMČ BS 18:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh

Sál

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 07:00 - 17:20 | Jana Staňková | VOLBY 3 4 5
6 06. 05. 2019 07:00 - 08:00 | Anna Peloušková | Cvičení na záda 17:00 - 18:00 | Jana Staňková | Klub ODS 18:00 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská 7 07. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce 8 9 09. 05. 2019 09:00 - 15:00 | Edita Korduliaková | pí Flamiková 10 10. 05. 2019 12:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | Vítaní občánků 11 11. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | vítání dětí 12 12. 05. 2019 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh
13 13. 05. 2019 07:00 - 08:00 | Anna Peloušková | Cvičení na záda 15:00 - 16:00 | Jana Staňková | starosta 18:00 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská 14 14. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | jubilejní narozeniny seniorů 15 15. 05. 2019 07:00 - 17:00 | Jana Staňková | VOLBY 16 16. 05. 2019 08:00 - 15:30 | Anna Peloušková | školení DP 17 17. 05. 2019 18:30 - 21:30 | Edita Korduliaková | KVS 18 19 19. 05. 2019 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh
20 20. 05. 2019 07:00 - 08:00 | Anna Peloušková | Cvičení na záda 16:00 - 17:59 | Edita Korduliaková | Tajemník ÚMČ BS 18:00 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská 21 21. 05. 2019 08:30 - 10:00 | Edita Korduliaková | OISBD 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce 22 23 23. 05. 2019 08:00 - 00:00 | Edita Korduliaková | Volby 24 24. 05. 2019 08:00 - 00:00 | Edita Korduliaková | VOLBY 25 25. 05. 2019 08:00 - 22:00 | Edita Korduliaková | VOLBY 26 26. 05. 2019 08:00 - 10:59 | Edita Korduliaková | VOLBY 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | A. Chetvertnykh
27 27. 05. 2019 07:00 - 08:00 | Anna Peloušková | Cvičení na záda 18:00 - 21:00 | Edita Korduliaková | Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská 28 28. 05. 2019 17:00 - 20:00 | Edita Korduliaková | Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce 29 30 31

Salonek

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Edita Korduliaková | výdej kancelářských potřeb 3 4 5
6 06. 05. 2019 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 7 07. 05. 2019 09:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Podnikni to! 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 8 9 09. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Edita Korduliaková | výdej kancelářských potřeb 10 11 12
13 13. 05. 2019 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 14 14. 05. 2019 09:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Podnikni to! 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 15 15. 05. 2019 09:00 - 12:00 | Jana Výtisková | Ing. arch. Bořecký 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 16 16. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Edita Korduliaková | výdej kancelářských potřeb 13:00 - 16:00 | Edita Korduliaková | Odbor ekonomický 16:01 - 19:00 | Edita Korduliaková | Kontrolní výbor 17 17. 05. 2019 14:00 - 22:00 | Anna Peloušková | KVS 18 19
20 20. 05. 2019 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 21 21. 05. 2019 09:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Podnikni to! 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 22 22. 05. 2019 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 23 23. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Edita Korduliaková | výdej kancelářských potřeb 09:01 - 00:00 | Edita Korduliaková | Volby 24 24. 05. 2019 08:00 - 00:00 | Edita Korduliaková | VOLBY 25 25. 05. 2019 08:00 - 00:00 | Edita Korduliaková | VOLBY 26 26. 05. 2019 08:00 - 14:00 | Edita Korduliaková | VOLBY
27 27. 05. 2019 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 28 28. 05. 2019 09:00 - 13:00 | Anna Peloušková | Paní Tkačuková – Podnikni to! (ovládač, prezentér) 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 29 29. 05. 2019 14:00 - 17:30 | Anna Peloušková | Kurz PC 30 30. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Edita Korduliaková | výdej kancelářských potřeb 31

Místnost pro zasedání RMČ

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 08:00 - 12:00 | Jana Staňková | tiskové odd 13:00 - 15:00 | Jana Staňková | Bytová komise 3 03. 05. 2019 09:00 - 11:30 | Jana Výtisková | Ing. arch. Bořecký 4 5
6 06. 05. 2019 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | RMČ BS 16:00 - 17:30 | Jana Staňková | Pracovní skupina VZ 7 8 9 09. 05. 2019 08:30 - 11:30 | Jana Staňková | OISBD 10 11 12
13 13. 05. 2019 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | RMČ BS 13:00 - 15:00 | Gabriela Bartošová | KBVPSO 16:00 - 17:30 | Jana Staňková | Pracovní skupina VZ 14 14. 05. 2019 09:00 - 11:00 | Lenka Vítová | OI - Ginis 12:00 - 14:00 | Jana Staňková | Disko 14:00 - 16:00 | Jana Výtisková | Ing. Výtisková - GIS aplikace 15 15. 05. 2019 08:00 - 11:00 | Jana Staňková | KLO 13:00 - 15:00 | Jana Staňková | Majetková komise 16 16. 05. 2019 08:00 - 10:00 | Jana Staňková | KSBD 13:00 - 15:00 | Jana Staňková | Bytová komise 16:00 - 20:00 | Olga Kučerová | Dvořák 17 17. 05. 2019 09:00 - 11:30 | Jana Staňková | RR Zpravodaje 18 19
20 20. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Jana Staňková | PaM 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | RMČ BS 16:00 - 17:30 | Jana Staňková | Pracovní skupina VZ 21 21. 05. 2019 09:00 - 11:00 | Jana Staňková | VŘ - matrika 15:00 - 17:00 | Jana Staňková | Komise dopravy 22 22. 05. 2019 15:00 - 17:00 | Jana Výtisková | STAKO 23 24 25 26
27 27. 05. 2019 11:00 - 13:00 | Edita Korduliaková | RMČ BS 16:00 - 17:30 | Jana Staňková | Pracovní skupina VZ 28 28. 05. 2019 08:00 - 09:00 | Petra Vaňurová | Porada vedoucích 09:00 - 11:30 | Jana Výtisková | Ing. arch. Bořecký 12:00 - 14:00 | Jana Staňková | DISKO 29 30 30. 05. 2019 13:00 - 15:00 | Jana Staňková | Bytová komise 31

Projektor

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Projektor+ntb

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 06:45 - 17:00 | Lenka Vítová | 1. zasedání OVK - mikrofon 3 03. 05. 2019 08:00 - 11:00 | Jana Výtisková | notebook do místnosti č. 9 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 14. 05. 2019 09:30 - 12:30 | Lenka Vítová | Jubilanti - mikrofon 13:30 - 16:00 | Jana Výtisková | notebook - na místnost č. 9 - Výtisková 15 15. 05. 2019 07:45 - 17:00 | Lenka Vítová | školení OVK - NB, DP a mikrofon 16 16. 05. 2019 16:00 - 19:00 | Lenka Vítová | NB - Kontrolní výbor 17 18 19
20 21 21. 05. 2019 14:30 - 16:30 | Lenka Vítová | Komise dopravy - místnost 9, NB 22 22. 05. 2019 13:00 - 17:00 | Jana Výtisková | STAKO - pouze ntb 23 24 25 26
27 28 28. 05. 2019 17:00 - 19:00 | Edita Korduliaková | projektor, plátno -Studentská prezentace projektů - Příběhy našich sousedů 29 30 31

Renault

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 06:30 - 17:00 | Jana Staňková | OISBD 3 03. 05. 2019 06:30 - 17:00 | Jana Staňková | OISBD 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 23. 05. 2019 14:00 - 23:59 | Lenka Vítová | OI - Volby 24 24. 05. 2019 14:00 - 23:59 | Lenka Vítová | OI - Volby 25 25. 05. 2019 14:00 - 23:59 | Lenka Vítová | OI - Volby 26
27 27. 05. 2019 07:00 - 12:00 | Jana Staňková | OISBD - Jeřábek 28 29 30 31

Škoda Fabia

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 10:00 - 15:30 | Jana Staňková | OŽP 3 03. 05. 2019 07:39 - 15:00 | Jana Staňková | OISBD 4 5
6 06. 05. 2019 08:00 - 17:37 | Jana Staňková | OISBD 7 07. 05. 2019 08:00 - 12:00 | Jana Staňková | OISBD 8 9 09. 05. 2019 07:30 - 11:00 | Jana Staňková | Odbor sociální 10 10. 05. 2019 07:35 - 15:30 | Jana Staňková | OISBD 11 12
13 13. 05. 2019 08:40 - 16:36 | Jana Staňková | OISBD 14 14. 05. 2019 09:00 - 11:00 | Martin Bauer | OI 13:10 - 15:00 | Lenka Vítová | OI 15 15. 05. 2019 08:00 - 12:00 | Lenka Vítová | OI 13:40 - 16:00 | Lenka Vítová | OI 16 16. 05. 2019 07:30 - 15:00 | Jana Staňková | Odbor sociální 17 17. 05. 2019 08:20 - 09:55 | Jana Staňková | OISBD - Fišer 10:00 - 13:00 | Jana Staňková | Mgr. Peloušková 18 19
20 20. 05. 2019 10:55 - 15:00 | Jana Staňková | OŽP Bylinský 21 21. 05. 2019 08:00 - 11:00 | Lenka Vítová | OI 22 22. 05. 2019 08:30 - 17:00 | Jana Staňková | Odbor sociální 23 23. 05. 2019 08:45 - 12:30 | Jana Staňková | Odbor sociální 24 24. 05. 2019 07:20 - 20:00 | Jana Staňková | Informatika - volby 25 26
27 28 29 30 31

UP elektromobil

prevkvětennext

Po Út St Čt So Ne
1 2 02. 05. 2019 10:05 - 14:00 | Jana Staňková | OISBD Havlík 3 03. 05. 2019 11:00 - 14:30 | Jana Staňková | Matrika oddávání 4 04. 05. 2019 11:00 - 14:35 | Jana Staňková | matrika oddávání 5
6 06. 05. 2019 09:30 - 14:00 | Jana Staňková | OISBD 7 07. 05. 2019 07:00 - 15:30 | Jana Staňková | OISBD 8 9 09. 05. 2019 10:30 - 12:00 | Jana Staňková | matrika oddávání 15:00 - 18:00 | Hana Doležalová | Mgr. Jan Mandát 10 10. 05. 2019 09:00 - 12:00 | Lenka Vítová | OI 11 11. 05. 2019 10:30 - 14:00 | Jana Staňková | Matrika oddávání 12
13 13. 05. 2019 08:40 - 13:00 | Jana Staňková | OISBD 13:30 - 14:30 | Jana Staňková | Staňková 14 14. 05. 2019 11:00 - 16:00 | Michaela Drybčáková | Mgr. Jan Mandát 15 15. 05. 2019 13:50 - 17:10 | Jana Staňková | Odbor životního prostředí 16 16. 05. 2019 08:10 - 15:05 | Jana Staňková | OISBD - Fišer 17 18 18. 05. 2019 10:30 - 15:00 | Jana Staňková | Matrika oddávání 19
20 20. 05. 2019 09:00 - 12:00 | Hana Doležalová | Mgr. Jan Mandát 13:10 - 17:09 | Jana Staňková | OISBD 21 21. 05. 2019 10:59 - 14:55 | Jana Staňková | OŽP 22 22. 05. 2019 10:00 - 14:00 | Jana Staňková | OŽP - Bylinský 23 23. 05. 2019 07:00 - 09:28 | Lenka Vítová | OI - VOLBY 09:30 - 14:00 | Michaela Drybčáková | Mgr. Jan Mandát 24 25 26
27 28 29 30 31
 

Portálové řešení QCM, s.r.o.