Program ČERVEN

12.6. NA BRNO DOBRÝ  UVÁDÍ: 

Lehátka, slunečníky, palmy, voda a slunce – relax zóna přímo uprostřed náměstí Svobody

19. 6.    ZAHAJOVACÍ DEN FESTIVALU

15:00    TAJEMNÝ HIMALÁJ UVÁDÍ: Setkání s Indií
Indická show – Spandan, 25 indických tanečnic a exotičtí hudebníci, Bollywood dance - Om Dance Academy, Rasa Bihari Davi, Dilu, degustace exotické kuchyně Indie a další (Moravské náměstí)

16:00    BAJKAZYL BRNO UVÁDÍ: Cyklo workshop
stojan a emergency box, opravy drobných defektů, konzultace, cyklogrill, DJ´s, Škopek kára, cyklo gastro (Františkánská ul./Římské náměstí)

18:00    FEDERACE MORAVSKÉHO LONGBOARDINGU UVÁDÍ:  Brno na longboardu?!
Výuka jízdy na longboardu pod vedením zkušených instruktorů, soutěže, Longboard Brno Crew, výstava závodního vybavení na downhill skateboarding, Longshop, večerní projekce českých i zahraničních longboard videí, celodenní hudební doprovod, Beer mobil (prostranství před Janáčkovým divadlem)

19:00     CAFÉ BIOGRAF UVÁDÍ: Swingová tančírna na Petrově 
lekce pro začátečníky od taneční školy Swing Wings, volný tanec, DJ (altán Denisovy sady)

 

23. 6. 

VIBE CLUB UVÁDÍ: Good Vibes Only
Showcase residentních DJs a slovenského projektu Red Meat Therapy, house & techno & minimal music,  video mapping,  světelná instalace, Djs – Jane Miltz, Andrew Daren, Red Meat Therapy (SK) (prostranství před Janáčkovým divadlem)

 

27.6. 

CAFÉ BIOGRAF UVÁDÍ: Rock'n'rollová tančírna na Petrově

19:00 minilekce pro začátečníky, volný tanec, Dj BobCat , lektoři Real Gone týmu (altán Denisovy sady)

 

28. 6. 

KABINET MÚZ UVÁDÍ:  Kabinet na Pohořelci

12:00 jarmark a hudba spolu s přáteli Múz, večer koncerty kapel Acute dose, Beps´n´johnies, Ette enaka, Supertesla, DJs (Pohořelec)

 

30. 6. 

FLÉDA CLUB UVÁDÍ: Street dance party              

14:00 exhibice taneční školy Art Factory, Taneční battle 1vs1 Hip Hop Dance, taneční workshop pod    vedením předních lektorů Art Factory, doprovodné taneční sessions během celého dne, večer Dj De, live show Maniak (prostranství před Janáčkovým divadlem)

Kalendář akcí

< 2017 >

Všechny akce

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 Šifrovací hra Tmou (Akce třetích stran)
3. 11. 2017, 00:01 - 4. 11. 2017, 23:59
Sběr podpisů pod... (Akce třetích stran)
3. 11. 2017, 15:00 - 3. 11. 2017, 18:30
4 5
6 7 Lampionový průvod (Akce třetích stran)
7. 11. 2017, 18:00 - 7. 11. 2017, 20:00
8 9 10 11 Svatomartinský... (Akce třetích stran)
11. 11. 2017, 10:00 - 11. 11. 2017, 11:00
Připomínka Dne... (Akce třetích stran)
11. 11. 2017, 10:00 - 11. 11. 2017, 16:00
Svatomartinský... (Akce třetích stran)
11. 11. 2017, 10:00 - 11. 11. 2017, 18:00
Sokol Grand Prix... (Akce třetích stran)
11. 11. 2017, 16:00 - 11. 11. 2017, 20:00
12 Vin(n)osti... (Akce třetích stran)
12. 11. 2017, 10:00 - 15. 11. 2017, 22:00
13 14 15 16 Advent na Moraváku (Akce třetích stran)
16. 11. 2017, 09:00 - 30. 12. 2017, 22:00
Hra pro mládež (Akce třetích stran)
16. 11. 2017, 18:00 - 18. 11. 2017, 07:00
17 Výročí 17. listopadu (Akce třetích stran)
17. 11. 2017, 12:00 - 17. 11. 2017, 22:00
Výročí 17. listopadu (Akce třetích stran)
17. 11. 2017, 12:00 - 17. 11. 2017, 22:00
Průvod a... (Akce třetích stran)
17. 11. 2017, 16:00 - 17. 11. 2017, 17:30
Lampionový průvod... (Akce třetích stran)
17. 11. 2017, 18:00 - 17. 11. 2017, 22:00
18 Memoriál J.... (Akce třetích stran)
18. 11. 2017, 10:00 - 19. 11. 2017, 12:00
19
20 Slavnostní... (Akce třetích stran)
20. 11. 2017, 10:00 - 20. 11. 2017, 15:30
21 22 23 24 XXIII. Veletrh... (Akce třetích stran)
24. 11. 2017, 09:00 - 25. 11. 2017, 17:00
Advent na Zelňáku (Akce třetích stran)
24. 11. 2017, 09:00 - 28. 12. 2017, 23:00
Pochod čertů Brno (Akce třetích stran)
24. 11. 2017, 20:00 - 24. 11. 2017, 22:00
25 26
27 28 29 30 Vzpomínková akce... (Akce třetích stran)
30. 11. 2017, 18:00 - 30. 11. 2017, 19:30
     
 

Portálové řešení QCM, s.r.o.